استفاده از پودر لباسشویی abc در درمان میخچه پا

همه می دانند که در آب داغ، لکه های چربی، روغن و سبزیجات بهتر از آب گرم شسته می شوند. اما در دمای بالا، نه تنها آنزیم‌ها از بین می‌روند، بلکه آلاینده‌های پروتئینی نیز منعقد می‌شوند، به پارچه می‌چسبند و لکه‌های سرسختی باقی می‌گذارند.

بنابراین بهترین دما برای حذف آلودگی های پروتئینی 40 درجه است. به نظر می رسد که یک شستشوی خوب همیشه یک سازش است.

اگر لباس را با پودر لباسشویی abc شستشو می دهید، شستشو در دو مرحله بهتر انجام می شود. ابتدا لباس های شسته شده را خیس کنید اجازه دهید آنزیم ها در دمای متوسط کار کنند .

و بعد که آنزیم‌ها کار خود را انجام دادند و لکه‌های پروتئینی پاک شدند، می‌توانید با دمای بالاتر شستشو دهید و حتی بجوشانید، سپس اجزای دیگر وارد عمل می‌شوند و لکه‌های چربی و روغن را از بین می‌برند.

اما ما نباید فراموش کنیم که جوشاندن یک نگرش بسیار بی ادبانه نسبت به چیزها است. شستن در دمای پایین ملایم تر است و به شما امکان می دهد وسایل خود را طولانی تر نگه دارید.

مواد شوینده

علاوه بر این، شستشو با ماشین در دمای بالا منجر به هزینه های انرژی قابل توجهی می شود که در زمان ما اصلاً ارزان نیست!بازده بالا حتی در دمای پایین از مزیت های مسلم پودر لباسشویی است.

یکی از ویژگی های مهم پودر لباسشویی abc، سفید کنندگی آن است. تقریباً هر پودر فله ای حاوی روشن کننده نوری است. اما پارچه ها را سفید نمی کند، بلکه فقط سفیدی قابل مشاهده ایجاد می کند.

ذرات روشن کننده نوری که رنگی شب تاب است بر روی پارچه می نشیند و جلوه سفیدی آن را در مقابل نور خورشید به آن می بخشد.

سفید کننده واقعی به دلیل سفید کننده شیمیایی (دارای اکسیژن) موجود در پودر پربورات یا پرکربنات سدیم است. چنین سفید کننده در دمای آب حداقل 70 درجه شروع به کار می کند.

برای اینکه پودر حاوی سفید کننده شیمیایی در دماهای پایین تر (30-50 درجه) کار کند، یک فعال کننده سفید کننده TAED وارد ترکیب آن می شود.

اثر سفید کننده اکسیژن بر اساس اکسیداسیون آلاینده ها، تخریب پیوندهای درون مولکولی ترکیبات آلی پیچیده است که منجر به تغییر رنگ و حذف آسان آلاینده ها از سطح پارچه می شود.

ترکیبات حاوی اکسیژن خاص در رابطه با سایر اجزای پودر نیز می تواند اثر ضد باکتریایی به آن بدهد. سفید کننده شیمیایی در بسیاری از پودرهای لباسشویی با رده های قیمتی مختلف گنجانده شده است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.