پوشیدن صندل مردانه نوین چرم موجب زندانی شدن بازیگر مرد هندی در آمریکا شد

صندل مردانه نوین چرم گاه بسیار زیبا، اصیل و چرمی که نه دخترانه و نه روحانی هستند، در محدوده قیمتی وجود دارد که برای ولگردها در نظر گرفته نشده است.

برخی از مغازه های مردانه که به دلیل انتخاب عالی خود مشهور هستند، صندل ارائه نمی دهند، اما به این دلیل است که آنها صندل های واقعا قانع کننده ای پیدا نکرده اند، صاحب خواستار این تابلو، که می خواهد ناشناس بماند، اذعان می کند.

یک کفش شاخص در کمد لباس زنانه، صندل برای مردان با مدل های خنک و راحت نیز موجود است تا از اولین اشعه های آفتاب بیرون بیاید.

آقایان، چه سبک لباس ورزشی و چه در شهر شیک باشید، دیگر به این موضوع نگاه نکنید: این کفش های باز تابستان آینده شما را در تمام سفرهای شما، در شهر و روستا همراهی خواهند کرد.

در چرم یا لاستیکی، ساده یا فانتزی، با یا بدون آرم: انتخاب گسترده صندل های مردانه ما را بدون معطلی کشف کنید. صندل مردانه: با چه چیزی بپوشیم؟

صندل

صندل‌های مردانه که مدت‌ها با تصویر گردشگر یا موج‌سوار مرتبط است، اکنون در پای بسیاری از مردان دیده می‌شود که از تبدیل آن‌ها به یک اکسسوری زیبا برای پوشیدن در شهر دریغ نمی‌کنند.

به عنوان مثال، برای داشتن ظاهری به همان اندازه شیک و راحت، می‌توانیم به مدل‌های ساده با بند چرمی روی بیاوریم که آن‌ها را با چینی‌های تا شده و پیراهن کتان مرتبط می‌کنیم.

از سوی دیگر، برخی از جفت های اسپرت بیشتر ورزشکاران و دوستداران لباس ورزشی را خوشحال می کند. این مورد مخصوصاً برای کفش‌های شیری و صندل‌هایی با زیره‌های ارگونومیک، ایده‌آل برای قدم زدن در کنار استخر یا پیاده‌روی در فضای باز عالی است

یک مرد می تواند صندل بپوشد، بله، ممکن است، ژان هوگ دوبو می گوید. اما فقط تحت شرایط خاص: محیط، سبک و بهداشت. به عنوان مثال، پوشیدن کفش های باز در یک محیط حرفه ای تقریباً غیرممکن است، مگر اینکه بخواهید برای شکننده، ظریف یا احمقانه عبور کنید.

نشان دادن انگشتان پا به این معنی است که شما پاهای خاکی دارید، رمزهای جدیت را محو می کند. و سپس، ژان هوگ دوبو یادآوری می کند، ما با کمال میل از صندل به دلیل پویایی آن انتقاد می کنیم. پا کمتر نگه داشته می شود و راه رفتن بیشتر تحت تأثیر قرار می گیرد یا بی تفاوت به نظر می رسد.

صندل همه چیز را برای خشنود کردن شورشیان، ناسازگاران، باباها یا انواع زخم ها دارد. با این حال، در میان پسران نوجوان که می‌توانند به دسته اول تعلق داشته باشند، نشان دادن پاها دور از ذهن است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.