مصرف رب انار محلی در کودکان موجب رشد بهتر و سریع تر دندان ها می شود

رب انار محلی یک ماده سنتی در آشپزی خاورمیانه است و می توان از آن در انواع غذاها مانند خورش مرغ ایرانی فسنجان یا خورش عدس بادمجان استفاده کرد.

رب های مختلف انار که می توانم بخرم چیست؟ رب انار یا شربت انار شیرینی میوه ای دارد که با طعم تند و دوست داشتنی تارت مقابله می کند.

از زمانی که Pom Wonderful شروع به بازاریابی فواید آب انار برای سلامتی کرد، و آنها را در بطری های خنک به شکل پوم به فروش رساند، دستور العمل های بیشتری برای تهیه رب انار ظاهر شد.

همچنین می‌توانید آن را با کمی آب پرتقال و نوشابه مخلوط کنید تا یک پانچ با طراوت داشته باشید. رب انار را می توانید در بازارهای خاورمیانه پیدا کنید، یا می توانید به راحتی مقداری از آن را خودتان با مقداری آب انار، شکر و لیمو درست کنید.

رب

مواد را در تابه ای با هم مخلوط کرده و بجوشانید: در یک قابلمه بزرگ، پهن و بدون درب، آب انار، شکر و آب لیمو را روی حرارت متوسط قرار دهید تا شکر حل شود و آب آن بجوشد.

حرارت را به اندازه ای کم کنید تا بپزد. حدود یک ساعت بجوشانید یا تا زمانی که آبغوره قوام شربتی پیدا کند و به 1 تا 1 1/4 فنجان کاهش یابد.

اگر می‌خواهید رب انارتان شیرین‌تر باشد، در حین پختن آن، شکر بیشتری اضافه کنید. در شیشه، سرد نگهداری شود: داخل یک شیشه بریزید. بگذارید خنک شود. سرد شده در یخچال نگهداری شود.

نت‌های تند مرکبات موجود در رب انار، کرمی شیرین بستنی را متعادل می‌کند. وقتی بستنی با خامه مخلوط می شود، رنگ کاراملی به دست می آید. برای تضاد رنگی پر جنب و جوش و ترد، روی مقداری دانه انار اضافی بپاشید.

تبوله یک سالاد سنتی در سراسر خاورمیانه است که به طور سنتی عمدتاً با سبزیجات و کمی گندم بلغاری درست می شود. ما دانه‌های اضافی اضافه کرده‌ایم تا آن را قابل توجه‌تر کنیم، و یک سس رب انار چسبناک برای افزودن یک لگد شیرین به سالاد زینگی اضافه کرده‌ایم.

این خورش مرغ خرد شده غذای مشترکی عالی برای سرو به عنوان بخشی از مزه است. خمیر گردو از ترکیب گردوی کوبیده شده با آب مرغ و رب انار به دست می آید. این به ظرف غنا و طعم لطیفی می دهد.

یک پایه فوق العاده برای افزودن سبزیجات، سبزی و ادویه جات است. در اینجا ما تعادلی از طعم‌های شیرین، شور و تند اضافه کرده‌ایم تا یک سالاد فوق‌العاده کامل بسازیم. ضماد رب انار (از مخلوط کردن رب با روغن زیتون و آب پرتقال تهیه می شود) کمی تیز بودن به دانه نرم اضافه می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.