لباس کار جوشکاری آرگون عجیب ترین سوغاتی که به دست ماموران پلیس رسید

یک لباس کار جوشکاری آرگون همان عملکرد دستکش های جوشکاری را انجام می دهد، به جز برای کل نیم تنه. این کاپشن های بادوام اغلب از پنبه، چرم، نایلون مقاوم در برابر آتش، ترکیبی از نایلون و کولار یا مواد اختصاصی تخصصی ساخته می شوند.

صرف نظر از ترکیب آن، لباس کار جوشکاری در برابر خطرات رایج جوشکاری مانند جرقه، شعله، حرارت و پاشش فلز محافظت می کند.آستین های جوشکاری جایگزینی برای ژاکت جوشکاری هستند، به ویژه برای کارهای جوشکاری که به دامنه حرکتی بیشتری نیاز دارند.

این لباس‌های محافظ که معمولاً از چرم، کولار یا پنبه مقاوم در برابر شعله ساخته می‌شوند، اغلب با بند‌های قابل تنظیم برای لیز خوردن آسان عرضه می‌شوند، اگرچه برخی از آن‌ها بسیار شبیه ژاکت پوشیده شده‌اند و قسمت پایینی آن برای بالاتنه برداشته شده است.

علاوه بر ایمن نگه داشتن بازوها و ساعدها در برابر مواد زائد و پاشش، آستین ها همچنین می توانند از جرقه زدن لباس جوشکار جلوگیری کنند.

لباس

پیش بند جوشکاری یک لباس محافظ خارجی است که بسته به نوع پوشیدن جوشکار از کل قسمت جلویی یا زیر کمر جوشکار محافظت می کند.

این پیش بند ساخته شده از مواد محکم و بادوام، جوشکاران را از جرقه و قطعات تیز فلز در امان نگه می دارد. پیش بند های گران قیمت اغلب از چرم گاو یا پوست خوک ساخته می شوند، اگرچه موارد دیگری نیز وجود دارند که پنبه یا جین سنگین هستند.

محافظت از جوشکار با ماسک های جوشکاری و سایر ماسک ها متوقف نمی شود. جوشکاری کاری است که در آن لباس ها تحت فشار زیادی قرار می گیرند، با پاشش فلز، اصطکاک مربوط به موقعیت های جوشکار و پارگی روی صفحات فلزی و غیره.

برای محافظت بهینه، مهم است که با نحوه استفاده از لباس های مختلف آشنا شوید. به عنوان مثال، یک ژاکت را نباید به تنهایی پوشید، بلکه باید همیشه با شلوار یا روپوش‌هایی با کلاس حفاظتی یکسان یا بالاتر ترکیب شود. در حالی که سرهنگ را می توان به تنهایی پوشید.

خرید لباس کار به تدریج برای بسیاری از شرکت ها به نوعی جنگل مات تبدیل شده است. یک لباس باید در عین حال از کارمند محافظت کند، در برابر سایش مقاوم باشد، حرکت را تسهیل کند و در عین حال در صورت امکان تا حد امکان ارزان باشد.

برای بسیاری از شرکت ها، خرید لباس کار چیزی نیست که واقعا به آن اهمیت می دهند! کمی یک شر ضروری است، بنابراین شما باید با آن به سرعت و کم هزینه مقابله کنید.

اما در واقعیت، هم از نظر مالی و هم از نظر ایمنی می‌تواند ارزش داشته باشد که قبل از سرمایه‌گذاری روی لباس کار، نگاهی دقیق‌تر به لباس کار خود بیندازید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.