فوم بتن الوند از مرسوله های پستی تهران دزدیده شد

فوم بتن حاوی ضایعات صنعتی: عملکرد بتن فوم شده مانند فوم بتن الوند را می توان با استفاده از عمل آوری طولانی، استفاده از روش های جدید اختلاط، ادغام مواد پوزولانی و اصلاح نسبت آب به سیمان بهبود بخشید.

در بتن های باکیفیت مانند بتن های خود تراکم شونده، با مقاومت بالا و با بهترین عملکرد، می توان از بتن فوم دار با طرح های اختلاط مناسب و انتخاب مصالح استفاده کرد.

بتن های دارای فوم بتن را می توان به درستی توسعه داد و متعادل کرد تا تاثیرات بتن فوم شده بر دوام و ویژگی های سخت شده و تازه آن را کاهش دهد، صرف نظر از تغییرات ویژگی های بین NCA و سنگدانه های بتن بازیافتی.

فوم

بتن فوم دار: بتن فوم شده یکی دیگر از مناطق بالقوه هیجان انگیز برای استفاده از SSA است و یک مفهوم نسبتا جدید است که به دلیل محدودیت های ناشی از نگرانی های بهداشتی و ایمنی (سناریوی انگشت سفید)، مربوط به استفاده از ویبراتورها در پر کردن ترانشه، برای گاز، برق ایجاد شده است.

و شرکت های آبرسانی در اصل، این دوغاب (ساخته شده از مواد سیمانی، سنگدانه های ریز و مقادیر زیادی آب) است که فوم به داخل آن پمپ می شود و محصولی را ایجاد می کند که در آن ذرات جامد با یکدیگر تماس نداشته باشند و در نتیجه کیفیت جامد را افزایش می دهد.

ذرات پیامد کمتری دارند. ویژگی‌های کلیدی برای این کاربرد، روان‌پذیری بالا و ویژگی‌های خود تراکم، خود پخت و سبک وزن، و همچنین استحکام بسیار کم (در منطقه 2 تا 5 مگاپاسکال) است.

در تحقیقات محدود انجام شده، SSA به عنوان جایگزینی 50% و 100% از سنگدانه های ریز در بتن فوم شده استفاده شده است (Halliday et al., 2012).

اثرات نسبی بر روی خواص گزارش شده جریان پذیری، استحکام، نفوذپذیری و هدایت حرارتی در شکل 5.11 ارائه شده است و میزان هر یک از این خواص در محتوای 100% SSA نیز ارائه شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.