زنی با سیم شارژر تایپ سی برای همسرش شالگردن بافت

اگر ابزار و تجربه مناسبی دارید، می‌توانید فرصتی برای تعمیر سیم شارژر تایپ سی داشته باشید. اما شانس موفقیت بسیار کم است برای تعمیر عادی به یک ایستگاه لحیم کاری نیاز است و همه آن را ندارند.

از این گذشته ، مشکلات می توانند در داخل بلوک باشند و در اینجا مهارت تشخیص خرابی در اجزاء قبلاً مورد نیاز است. راحت تر است که زمان را از دست ندهید و به دنبال سیم شارژر جدید بگردید.

سعی کنید یک موقعیت کاری پیدا کنید: همانطور که قبلا ذکر شد، تعمیر یک چیز دشوار است، هرچند ممکن است. همه نمی توانند آن را اداره کنند. با این حال، برای اولین بار، می توانید با پیش پا افتاده ترین روش کنار بیایید:

قیطان پاره شده را با نوار یا نوار عایق ببندید. موقعیت دوشاخه ای که سیم شارژ در آن کار می کند را پیدا کنید و آن را تعمیر کنید.

سیم

برای اینکه سیم شارژ کار کند، باید دوشاخه را به دستگاه وصل کنید و سیم را دور آن بچرخانید و به دنبال موقعیتی باشید که گجت در آن سیگنال شارژ می دهد. این برای اولین بار به زندگی بدون شارژ کمک می کند. فقط یک راه حل موقت، نه چیزی بیشتر.

دوشاخه شارژ خراب است، رنج نکشید و یک سیم شارژر جدید بخرید، ساده ترین راه حل سفارش سیم شارژر برای جایگزینی شارژر قدیمی است.

این خطرات و اتلاف اعصاب را از بین می برد از این گذشته، برای یافتن موقعیت مناسب سیم و حتی بیشتر از آن برای تعمیر، زمان و تلاش زیادی لازم است.

برای انجام این کار، فقط یک فروشگاه آنلاین یا یک فروشگاه معمولی را انتخاب کنید که در آن قطعا سیم شارژرهای باکیفیت می فروشند و یک لوازم جانبی جدید برای خود سفارش دهید. اما ابتدا باید تصمیم بگیرید که کدام را انتخاب کنید و این کار چندان آسانی نیست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.