حمل حنا کیسه ای توسط بابانوئل در جشن کریسمس امسال در آمریکا

حنا کیسه ای یکی از بهترین راه ها برای رنگ کردن مو، خلاص شدن از شر خاکستری های سرسخت، ارتقای سلامت پوست سر و افزایش کنترل پذیری موهای شما است.

اما همه رنگ های حنا کیسه ای یکسان نیستند. از آنجایی که حنا یک رنگ گیاهی است، در سراسر جهان به صورت ارگانیک کشت می شود.

بنابراین، کیفیت حنا تا حد زیادی به منبعی که از آن خرید می کنید، و همچنین به نوع، انگیزه شما و حتی بسته بندی بستگی دارد.

اگر اخیراً با حنا آشنا شده اید و نمی دانید چگونه بهترین پودر حنا را انتخاب کنید، در اینجا مواردی را که باید در نظر داشته باشید به تفکیک شرح داده شده است.

پودر حنا: اولین چیزی که باید در نظر داشته باشید انگیزه شماست. چرا می خواهید از حنا استفاده کنید؟ آیا برای هنر بدن است؟

آیا می خواهید موهای خود را رنگ کنید؟ آیا می خواهید ملحفه های خود را با آن رنگ کنید؟ هنگامی که انگیزه روشنی داشته باشید، فرآیند انتخاب آسان خواهد بود.

 

ارگانیک و خالص: یکی از بهترین و با کیفیت ترین حناها حنای ارگانیک است. همانطور که از نام آن پیداست، این پودر حنا به صورت ارگانیک در محیطی امن رشد می‌کند، بسته‌بندی می‌شود و از طریق مسیری امن ارسال می‌شود تا حداکثر تازگی را ارائه دهد.

همچنین عاری از آفت کش ها، مواد شیمیایی یا هر نوع ماده دیگری است. این خالص ترین شکل حنا است که می توانید هم برای مو و هم برای پوست خود استفاده کنید.
کیفیت هنر بدن: این حنا به طور خاص برای هنرهای بدن مانند تاتو و خمیر حنا ساخته شده است. اکثر حنا با کیفیت هنر بدن حاوی مواد شیمیایی مانند PPD است که استفاده از آن برای پوست بی خطر نیست.

حنای تازه: این همان چیزی است که در بازار خریداری می کنید که توسط هیچ سازنده ای بسته بندی یا مارک نشده است.

حنای تازه پودر شده معمولاً در شبه قاره های آسیا موجود است اما اکنون می توان آن را در کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا، بریتانیا و کانادا یافت.

برخی از تولید کنندگان نیز حنای تازه را در کیسه های الک شده سه گانه تغییر نام می دهند. هنگام خرید حنای تازه به دنبال برچسب بسته بندی آن باشید و تاریخ انقضا را بررسی کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.