تبدیل میله پرده استیل به پهباد جنگی در موقعیت های حساس

پرده ها و پرده های جیب میله ای که روی کل میله می لغزند به میله ای نازک تر از استاندارد نیاز دارند. با قیمت بسیار مقرون به صرفه، این مجموعه شامل یک میله پرده درز قفل ¾ اینچی سنگین، براکت ها و سخت افزار نصب است.

خود میله پانچ استیل به رنگ سفید است بنابراین پس از نصب و آویزان شدن با پرده از دید خارج می شود. این میله با نصب، 2 اینچ از دیوار فاصله دارد و طول آن قابل تنظیم است. از بین چهار اندازه قابل تنظیم متناسب با پنجره های 28 اینچ تا 120 اینچ انتخاب کنید.

برای پنجره های درب و همچنین پنجره های محکم برای آشپزخانه ها، حمام ها، اتاق های لباسشویی و موارد دیگر خوب است.

برای یک پرده پرده همه کاره که می تواند با انواع مختلفی از سبک های دکور مطابقت داشته باشد، میله پرده Ivilon را در نظر بگیرید که می تواند پنجره هایی از عرض 16 تا 240 اینچ را در خود جای دهد.

میله

خریدارانی که به دنبال ظاهری معاصر هستند، ممکن است از زیبایی‌شناسی مدرن براق KAMANINA، یک پرده فلزی محکم با روکش طلایی گرم، قدردانی کنند.

لیست توصیه های ما طیف گسترده ای از سبک ها، پرداخت ها، اندازه ها و انواع میله های پرده موجود در بازار را پوشش می دهد.

ما به چندین برند برتر نگاه کردیم تا برترین‌های خود را برای کافه‌های تکی، کافه‌های دوتایی و میله‌های تنش انتخاب کنیم.

اکثر توصیه‌های ما طیف گسترده‌ای از اندازه‌ها را برای مطابقت با بیشتر عرض پنجره‌ها، از 16 اینچ تا 244 اینچ، ارائه می‌دهند.

تحقیقات ما همچنین ما را با طیف وسیعی از سبک‌های دکور محبوب، از تزیینات چوبی سنتی گرفته تا فلز براق مدرن، در ارتباط قرار داد. ما حتی مطمئن شدیم که گزینه‌ای را برای خریدارانی که به دنبال یک میله مخفی هستند قرار داده‌ایم.

تا زمانی که میله‌های باکیفیت خریداری می‌کنید، باید سال‌ها و حتی دهه‌ها دوام داشته باشند. حتما قبل از نصب براکت ها به دقت اندازه گیری کنید.

براکت های میله پرده را باید در کجا قرار داد؟ بالای پنجره، روی قالب یا بالای آن. هر براکت را در 4 تا 6 اینچ دورتر از قاب پنجره در دو طرف قرار دهید تا اتاق بتواند پرده را از پنجره دور کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.