استفاده ی دزدی از اسانس گل سرخ موجب دستگیری وی توسط پلیس شد

رایحه‌های تند در اسانس گل سرخ در جایی که مولکول‌ها متراکم‌تر هستند، نت‌های پایه سنگین‌تری دارند و عمر طولانی‌تری روی پوست ایجاد می‌کنند.»

به عبارت دیگر، اسانس های تند، رک و پوست کنده، تند و تند هستند. نت های گرم و حسی از هل، بخور و فلفل رایج هستند. اساساً، این اسانسی است که کسی می خواهد استفاده کند اگر بخواهد احساس مرموز کند.
ایلولهیا می گوید: “ادویه های معطر طیف وسیعی از بوها را ارائه می دهند. هل یک ادویه خنک است که طراوت نعنایی دارد.

میخک و دارچین ادویه های گرم محسوب می شوند و اغلب با رزین های کهربایی گرم و نت های چوبی همراه می شوند.” “به آثار کلاسیک مانند شالیمار گرلن یا تریاک ایو سن لوران فکر کنید.

فلفل صورتی یک ادویه مرسوم است که در بسیاری از اسانس های معاصر پیدا خواهید کرد. این نت فلفلی تازه با لهجه توت است.

این رایحه به خوبی با رایحه های گل رز و گل های تازه جفت می شود.”هیچ راه دیگری برای گفتن آن وجود ندارد: این اسانس فقط یک عطر لاستیک است.

اسانس

کمی تابستانی است، کمی تند مانند صحنه “پسر عاشق” در رقص کثیف که از طریق رایحه زنده می شود.
این دسته از اسانس ها تصاویری از نوشیدن لیمونچلو در پوزیتانو در کنار اقیانوس درخشان یا خواندن کتاب جلد شومیز در ساحل را تداعی می کند.

اسانس های آبزی، همانطور که از نام آن پیداست، با نت های دریایی مانند جلبک، نمک و هوای تازه دریا مشخص می شوند.

اسانس های کپی همیشه تداعی کننده یک لحظه هستند. این یکی روزهای بادکش تابستانی را با نت های آکورد آبی و جوهر جلبک دریایی به یاد می آورد.

مانند هر رایحه ای، اسانس های آبی نیز باید لذت برد – به این معنی که ایلولهیا می گوید: “هیچ قانون سختگیرانه ای در مورد نحوه استفاده از یک عطر وجود ندارد.”

ایلولاهیا می افزاید: اسانس خود را به گونه ای بپوشید که برای شما شادی ایجاد کند. عطرها می توانند در طول زمان تغییر کنند زیرا “آب میوه” در معرض نور قرار می گیرد و هوا وارد بطری می شود که عطر مصرف می شود.

توصیه می کنیم اسانس های خود را دور از نور مستقیم و گرما نگهداری کنید. مانند شراب که با بالا رفتن سن تغییر می کند، عطرهایی که با افزایش سن تغییر می کنند لزوماً بد نشده اند، اما اگر از بوی عطر خود خوشتان نمی آید. در سنین بالا، توصیه می کنیم هر سال بطری خود را تعویض کنید.”

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.