استفاده اسکیموها از ایزوگام دلیجان گستر شرق در ساخت ایگلو

عایق بندی سقف با ایزوگام دلیجان گستر شرق می تواند تا 30 درصد از اتلاف حرارت ساختمان را کاهش دهد. با عایق کاری اتاق زیر شیروانی یا اتاق زیر شیروانی گمشده خود، راحتی حرارتی خود را در زمستان مانند تابستان بهبود می بخشید.

عایق کاری سقف خود را از کجا شروع کنیم: اتاق زیر شیروانی، سقف، اتاق زیر شیروانی، زیر سقف؟ از چه مصالحی برای سقف شیبدار یا تخت خود استفاده کنید؟

سقف یا کف اتاق زیر شیروانی را عایق بندی کنیم؟ عایق بندی سقف یا کف اتاق زیر شیروانی 2 راه حل هستند که مساوی هستند اما آیا به یک اندازه موثر هستند؟

از نظر فنی، عایق بندی کف اتاق زیر شیروانی آسان تر خواهد بود. توصیه های ما؟ اگر فضای اتاق زیر شیروانی شما استفاده نشده و گرم نشده است، کف را با سلولز، شیشه دمیده یا پشم سنگ یا با پانل های PUR یا فوم عایق کنید.

ایزوگام

اگر اتاق زیر شیروانی گرم شود: سقف شیب دار را با رول های شیشه یا پشم سنگ بین خوابگاه ها عایق بندی کنید. اگر روست ها به اندازه کافی ضخیم نیستند، با پانل های PUR تکمیل کنید.

در مورد سقف تخت، ما به شما توصیه می کنیم از پانل های پلی استایرن اکسترود شده (XPS) استفاده کنید.کدام عایق سقف را انتخاب کنیم؟
چه بخواهید یک سقف موجود را عایق بندی کنید یا این کار را در طول بازسازی سقف انجام دهید، انتخاب مواد مهم است.

مقدار لامبدا (رسانایی حرارتی یک ماده) هر چه لامبدا کمتر باشد، عایق‌تر بودن مواد توانایی مواد را برای عایق‌سازی خانه شما تعیین می‌کند. مواد مصنوعی اغلب ارزان‌تر هستند، اما تنظیم آن محدودتر است.

عایق های طبیعی تضمینی برای اکولوژی مواد ارائه می دهند. تمام عایق ها باید دارای برچسب بازده حرارتی باشند. این انطباق آنها با دستورالعمل اروپا در مورد محصولات ساختمانی را تأیید می کند.

پشم شیشه که با ذوب کردن، سانتریفیوژ کردن و دمیدن شیشه بازیافتی به دست می آید تا زمانی که یک تشک از پشم درهم که هوا را به دام می اندازد تشکیل شود، پشم شیشه یک عایق طبیعی است.

عایق بندی اتاق زیر شیروانی با پشم شیشه که به شکل رول یا پولک برای دمیدن می آید، نسبتاً آسان است. مزایای آن: انتقال صدا و ضربه های موجود در هوا را کاهش می دهد، غیر قابل اشتعال، ضد پوسیدگی، قابل کنترل و نصب آسان است.

معایب آن: بسیار آزاردهنده است، حتی اگر پیشرفتی در این زمینه حاصل شده باشد. بهتر است هنگام پوشیدن از ماسک و دستکش استفاده کنید. برای تنظیم رطوبت داخلی نیاز به نصب یک مانع بخار دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.