استفاده از گوجه گلخانه ای صادراتی به جای توپ در جام جهانی قطر در بازی پرتقال و آرژانتین

قابل توجه است که این گوجه فرنگی در سال 1943 برنده جایزه معتبر AAS شد و سازگاری و قابلیت اطمینان خود را ثابت کرد.

گوجه گلخانه ای صادراتی یکی از سبزیجات پرخاصیت در آشپزی است که کاربردها و استفاده های گوناگونی دارد گوجه به علاوه آشپزی برای بدن نیز خیلی مفید است.

میوه های گرد و نارنجی طلایی، صاف، بدون لک و گوشتی، با طعم ملایم، شیرین و لذیذ هستند. میوه ها 6 تا 7 اونس وزن دارند. و 3 اینچ اندازه گیری کنید.

در سراسرژولیت کمی بزرگتر از گوجه فرنگی معروف سانتا، میوه های خوشمزه و شیرین را روی تاک های نامشخص می آورد. برخی از باغبانان به دلیل شکل ظاهری، از آن به عنوان مینی روما یاد می کنند.

میوه فوق العاده شیرین در برابر ترک مقاوم است و مدت طولانی تری نسبت به اکثر گوجه فرنگی های گیلاسی روی تاک در شرایط خوبی باقی می ماند.

گوجه

این میوه مانند گوجه گیلاسی نرم و آبدار است، در سالادها، حتی باقیمانده‌ها، به خوبی نگه می‌دارد و ماندگاری بیشتری دارد، بنابراین می‌توانید بدون چیدن هر روز آن‌ها را در دسترس داشته باشید.

انگورهای قوی میوه های زیادی روی خرپاهای بلند می گذارند و در طول تابستان میوه می دهند. کاملا مقاوم در برابر حرارت انگورها طویل و نیرومند هستند، بنابراین به گیاه فضایی بدهید تا روی قفس خود بپرد.

یکی از ماندگارترین گوجه فرنگی های باغچه. ترکیبی. (گوجه فرنگی زرد لیلیان یک گوجه فرنگی موروثی اواخر فصل است که توسط لیلیان بروس از تنسی جمع آوری شد.

او دانه ها را به رابرت ریچاردسون داد و پس از آن به سالنامه بورس ذخیره بذر راه یافت. یکی از معدود گونه های زرد روشن، گوجه زرد لیلیان است.

گیاهی است برگ سیب زمینی که نیاز به فصل رشد طولانی دارد، میوه آن گوشتی، پر طعم و دارای دانه های کمی است. Cherry یک رقم گوجه فرنگی است که ظاهراً بر اساس گیاهان اصلی گوجه فرنگی وحشی است که توسط یکی از دوستان دکتر مت لیبمن در هیدالگو، مکزیک خریداری شده است.

لیبمن این رقم را در مین پرورش داد و در نهایت آن را به نام خود منتشر کرد. Moneymaker بسیار مقاوم در برابر حرارت است و رشد آن آسان است و میوه های بسیار قرمز رنگ 4 6 اونس تولید می کند. می تواند تا 8 دقیقه رشد کند، اما می توان آن را با هرس و یا چنگ زدن کنترل کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.