استفاده از زغال کبابی مکعبی در ساخت میزهای لاکچری در افغانستان

مردم معمولاً نظرات بسیار قوی در مورد زغال کبابی مکعبی دارند. برخی به زغال کبابی مکعبی سوگند یاد می کنند، برخی دیگر فقط از زغال سنگ بریکت استفاده می کنند.

در حالی که به نظر نمی رسد که این دو نوع سوخت تفاوت زیادی با هم داشته باشند، اما در واقع تفاوت های مهمی وجود دارد که هنگام روشن کردن گریل باید در نظر بگیرید.

همه چیز درباره زغال چوبی: این نوع زغال چوبی است که احتمالاً با آن بیشتر آشنا هستید. هر بهار، خواربارفروشی‌ها و سخت‌فروشی‌ها پالت‌ها و پالت‌های پر از تکه‌های زغال چوب کوچک و بالشی شکل را به نمایش می‌گذارند.

بریکت‌های زغالی از تکه‌های چوب و خاک اره باقی‌مانده که با مواد افزودنی مخلوط شده و سپس فشرده می‌شوند تا شکل بالش مشخصی به آن‌ها بدهد، ساخته می‌شوند.

زغال

شما می توانید بریکت ها را با انواع مختلفی از مواد افزودنی خریداری کنید که روشن شدن آنها را آسان تر می کند، بیشتر دود می کند یا طعم خاصی را القا می کند.

حقایق سریع زغال چوب بریکت:

  • آنها معمولا مدت طولانی تری می سوزند.
  • آنها دمای ثابتی را حفظ می کنند.
  • آنها معمولا ارزان تر هستند.
  • آنها تولید خاکستر زیادی دارند.
  • گاهی اوقات ممکن است بوی شیمیایی داشته باشند.
  • روشن شدن آنها ممکن است بیشتر طول بکشد.
  • آنها به داغی زغال سنگ نمی سوزند.

همه چیز در مورد زغال سنگ: زغال کلوخه سالهاست که بین استادکاران و افراد حاضر در پیست BBQ مسابقه محبوب بوده است، اما اکنون در بین علاقه مندان به BBQ حیاط خلوت جذابیت بیشتری پیدا کرده است.

با سوزاندن آهسته تکه های چوب واقعی در یک منطقه دربسته ساخته می شود تا زمانی که تمام مواد شیمیایی طبیعی، شیره و رطوبت چوب را ترک کنند.

فقط زغال خالص باقی مانده است. زغال سنگ به خوبی به اکسیژن پاسخ می دهد، بنابراین می توانید به راحتی گرما را با استفاده از دریچه های هوا و دودکش کنترل کنید. این طبیعی ترین سوخت برای کباب پز شما است و مصرف کنندگان ذغال کلوخه قسم می خورند که طعم غذا را بهتر می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.